Toimipaikat

Etteplanin pääkonttori sijaitsee Vantaalla. Etteplanin toimistot ja kontaktihenkilöt löydät täältä: http://www.etteplan.com/contact-us.

Laskutustiedot

Espotel Oy

Laskutusosoite

Sähköinen laskutus

Yritystunnus: 2550133-8
VAT-numero: FI25501338
ESPOTEL OY
PL 4743
01051 LASKUT

FINLAND
OVT-ID: 003725501338
Operator: Basware Oyj
Operator ID: BAWCFI22

 

Myynti

Espoo

Kalle Mannonen
Business Unit Director
Tel. +358 40 735 8787
k
alle.mannonen@etteplan.com

Käynti- ja postiosoite:
Kappelitie 6
02200 Espoo

Oulu

Markus Piippola
Site Manager
Tel. +358 40 580 0974
m
arkus.piippola@etteplan.com

Käynti- ja postiosoite:
Kiilakiventie 1
90250 Oulu

 

Lahti

Jouko Perkkiö
SW specialist
Tel. +358 43 820 0093
jouko.perkkio@etteplan.com

Käynti- ja postiosoite:
Kauppakatu 6 B
15140 Lahti

Kuopio

Jani Vauto
Site Manager
Tel. +358 46 851 5965
jani.vauto@etteplan.com

Käyntiosoite:
Microkatu 1
70210 Kuopio

Postiosoite:
PL 1188
70211 Kuopio

 

Tampere

Kimmo Rintala
Site Manager
Tel. +358 44 755 2949  
kimmo.rintala@etteplan.com

Käynti- ja postiosoite:
Tullikatu 6, 4. krs
33100 Tampere

 

Jyväskylä

Jani Vauto
Site Manager
Tel. +358 46 851 5965  
jani.vauto@etteplan.com

Käynti- ja postiosoite:
Mattilanniemi 6-8
40100 Jyväskylä

Vaasa

Tapani Lähdesmäki
Site Manager

Tel. +358 40 764 5548
tapani.lahdesmaki
@etteplan.com

Käynti- ja postiosoite:
Dynamotie 2
65320 Vaasa

 

Turku

Arto Kangas
Project Manager

Tel. +358 50 486 8841
arto.kangas@etteplan.com

Käynti- ja postiosoite:
Juhana Herttuan puistokatu 21
20100 Turku

 

 

Laboratorio

Ismo Kaastinen
Laboratory Manager
Tel. +358 40 086 8000  
ismo.kaastinen@etteplan.com

Käynti- ja postiosoite:
Mattilanniemi 6-8
40100 Jyväskylä

Saksa / Puola

Maciej Sibinski
Managing Director
Tel. +48 668 181 511  
maciej.sibinski@etteplan.com

Käynti- ja postiosoite:
Espotel Poland Sp. z.o.o
Wroclaw Technology Park
ul. Muchoborska 18
PL 54-424 Wroclaw
Poland

 


Johto

Kari Liuska
Senior Vice President
Tel. +358 40 756 0285  
kari.liuska@etteplan.com

Kalle Mannonen
Business Unit Director
Tel. +358 40 735 8787  
kalle.mannonen@etteplan.com

 

Maciej Sibinski
Managing Director, Poland
Tel. +48 668 181 511  
maciej.sibinski@etteplan.com

Tero Leppänen
Director
Tel. +358 40 595 5238  
tero.leppanen@etteplan.com

 

Jaakko Ala-Paavola
Director, Industrial Internet
Tel. + 358 44 755 2936  
jaakko.ala-paavola@etteplan.com

 

Joni Varsaluoma
Business Controller
Tel. +358 44 755 3170  
joni.varsaluoma@etteplan.com

 

 

Kaikki sähköpostit muotoa: etunimi.sukunimi@etteplan.com

Yhteyspyyntö
Kenttä on pakollinen.
Yksilöivä teksti Päivitä CAPTCHA Päivitä CAPTCHA